A férfiaknál a rövidpályás gyorskorcsolyázó Liu Shaolin Sándort, a nőknél a kajakos Kozák Danutát választotta a 2018-as év sportolójának a Magyar Sportújságírók Szövetsége (MSÚSZ).

Cikkünk folyamatosan frissül

Ismét szavaztak a sportújságírók. Ezúttal hatvanegyedszer. A Nemzeti Színházból jelentjük...

M4 Sport-Az Év sportolója - Ki lesz a legjobb?

2019. február 4. | Sportágválasztó

A férfiaknál Bácsi Péter, Fucsovics Márton és Liu Shaolin Sándor, a nőknél pedig Babos Tímea, Hosszú Katinka és Kozák Danuta került a legjobb három közé a Magyar Sportújságírók Szövetségének (MSÚSZ) 61. alkalommal kiírt szavazásán. A győztest jövő csütörtökön, a Nemzeti Színházban megrendezendő M4 Sport-Az Év sportolója gálán hirdetik ki.

Fucsovics ATP-tornát nyert

36 év után nyert magyar teniszező ATP-versenyt!

2018. május 26. | Sportágválasztó

Fucsovics Marci ma Taróczy Balázs nyomdokaiba lépett. Utóbbi 34 évvel ezelőtt jutott be ATP-torna döntőjébe, 36 éve nyert ATP-tornát, 38 éve nyerte meg a genfi ATP-versenyt. Azóta nem tudott magyar teniszező hasonló eredményt felmutatni, egészen a mai napig. Fucsovics így már 45. a világranglistán!